hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

NOWOŚĆ! Krótkie kursy w empik school

2018-08-17

Już teraz w naszej ofercie znajdziesz  intensywne kursy krótkie, które pozwalają szybko opanować konkretny materiał. Wybierz kurs odpowiadający na Twoje potrzeby i przekonaj się, jak duże postępy zrobisz!

To kurs dopasowany do rzeczywistych potrzeb danej grupy (na początku kursu lektor ustala z grupą, które zagadnienia będą omawiane), oparty na najnowszej książce do gramatyki, pozytywnie wpływający na poprawność wypowiedzi, pomagający utrwalić/odświeżyć gramatykę przed przejściem na kolejny poziom nauki. Dzięki zajęciom kursant może posługiwać się nowym językiem coraz lepiej i swobodniej.

Aby dowiedzieć się więcej o kursie Gramatyka dla Praktyka, wypełnij formularz: tutaj >> .

 

To kurs konwersacyjny dla Pań, podczas którego poruszamy tematykę bliską kobietom, np. podróże, moda, rodzina, kariera. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią korzystać z podręczników na zajęciach, a zależy im na spędzeniu czasu przy interesujących konwersacjach, w przyjemnej atmosferze.

Aby dowiedzieć się więcej o kursie Ladies TÊTE-À- TÊTE, wypełnij formularz: tutaj >> .

 

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą się przygotować do procesu rekrutacyjnego w języku angielskim, pragną czuć się komfortowo podczas rozmowy o pracę czy awans. Podczas kursu dzielimy się wiedzą, jak efektywnie czytać oferty pracy w języku angielskim, jak pisać własne CV oraz list motywacyjny dostosowany do konkretnej oferty pracy. Ponadto przygotujemy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i przećwiczymy jak przedstawiać siebie w sposób korzystny i przekonujący.

Pomożemy wygrać proces rekrutacyjny!

Aby dowiedzieć się więcej o kursie English for Jobseekers, wypełnij formularz: tutaj >> .

 

Sounds Good to kurs z podstaw angielskiej fonetyki w wersji brytyjskiej. Zasadniczym celem kursu jest przybliżenie kursantom angielskiej wymowy, która może sprawiać szczególną trudność. To idealny kurs dla tych, którzy chcą brzmieć jak prawdziwi Brytyjczycy. Zapoznamy kursantów z niuansami blisko brzmiących słów, rozwiążemy problemy z wymową, pomożemy czuć się swobodnie mówiąc po angielsku.

Aby dowiedzieć się więcej o kursie Sounds Good wypełnij formularz: tutaj >> .

Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!