hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Języki

Kursy języka angielskiego

W empik school uczymy języka angielskiego dzieci w wieku szkolnym, młodzież gimnazjalną, młodzież licealną oraz dorosłych. Proponujemy bogatą ofertę kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym kursy tematyczne, specjalistyczne, wakacyjne, konwersacyjne, przygotowujące do różnych egzaminów oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza.
 

Kompetencje lektorów języka angielskiego

Lektorzy angielskiego w empik school to wykwalifikowana, doświadczona i profesjonalna kadra dydaktyczna. Są to absolwenci wydziałów filologicznych, posiadający dyplom magistra filologii z przygotowaniem pedagogicznym. Legitymują się znakomitą znajomością języka angielskiego zdobywaną w czasie odbywania zagranicznych staży i regularnie podnoszą swoje kwalifikacje.
 

Rodzaje egzaminów z języka angielskiego

Empik school umożliwia swoim słuchaczom przygotowanie do wielu egzaminów międzynarodowych, m.in.: Cambridge ESOL dla dorosłych i młodzieży: Cambridge First, Cambridge First for Schools, Cambridge Advanced, Cambridge Proficency, Cambridge ESOL dla dzieci, YLE, City&Guilds: IESOL oraz ISESOL, BEC, TOEFL.
Nasze szkoły posiadają licencje na przeprowadzenie popularnych egzaminów o światowym zasięgu – są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi egzaminów: City&Guilds i LCCI.

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Angielski to język biznesu, dyplomacji, informatyki oraz nauki. Jego znajomość to klucz do otrzymania dobrej pracy, możliwość swobodnego porozumiewania się w czasie podróży, czy dostęp do informacji w Internecie. A poza tym – jest to najłatwiejszy do nauczenia się język na świecie.
Angielski należy do grupy języków germańskich. Jego historia zaczyna się od utworzenia trzech różnych dialektów, w czasie germańskiej kolonizacji. Język angielski na przełomie wieków nasiąkał wieloma wpływami. Na jego brzmienie miały wpływ m.in. język francuski, grecki, włoski, czy też hiszpański. Angielski jest dziś jednym z najpopularniejszych języków świata.

Kursy języka niemieckiego

Nauka języka niemieckiego w empik school ma miejsce na kursach ogólnych, na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Oferujemy różne typy kursów niemieckiego (m.in. kursy roczne – zajęcia odbywają się wtedy jeden lub dwa razy w tygodniu) oraz naukę wakacyjną. Po niemiecku słuchacze mówią od pierwszych zajęć. Przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych z języka niemieckiego. Maturzystów zapraszamy na przygotowania do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego.
 

Kompetencje lektorów języka niemieckiego

W empik school języka niemieckiego uczą absolwenci uniwersyteckich magisterskich studiów filologicznych z przygotowaniem pedagogicznym, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu różnych grup wiekowych. Są to pasjonaci kultury krajów niemieckiego obszaru językowego, którzy spędzają dużo czasu w Niemczech, Szwajcarii, czy Austrii.
 

Rodzaje egzaminów z języka niemieckiego

Na kursach języka niemieckiego można przygotować się do międzynarodowego egzaminu TELC na odpowiednim poziomie (od A1 do C1). Na terenie naszych szkół można również przystąpić do tych egzaminów, gdyż jesteśmy autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi.

 

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego?

Znajomość języka niemieckiego otwiera szerokie możliwości dla realizacji wielu życiowych planów. Wiele niemieckich oraz międzynarodowych firm chętnie zatrudnia osoby z dobrą znajomością niemieckiego, co zwiększa szanse na dobrą pracę. To popularny język, nie tylko w sferze biznesowej.

Niemiecki należy do grupy języków germańskich. Aczkolwiek różnice językowe wewnątrz regionów Niemiec bywają kolosalne. Polska nazwa „Niemcy” wzięła się stąd, iż nazywani oni byli „niemymi”, przez wzgląd na znaczne różnice językowe, uniemożliwiające porozumiewanie się. Ciekawostką ortograficzną jest fakt, iż wszystkie niemieckie rzeczowniki pisane są z dużej litery.

Kursy języka włoskiego

 
Nauka języka włoskiego w empik school ma miejsce na kursach ogólnych na poziomach od A1 do C1 według Europejskiego systemu Opisu Kształcenia Językowego. Oferujemy różne typy kursów, m.in. kursy roczne włoskiego(zajęcia odbywają się wtedy jeden lub dwa razy w tygodniu) oraz naukę wakacyjną. W empik school słuchacze mówią po włosku już od pierwszych zajęć, ćwicząc praktyczne zwroty i komunikaty.
 

Kompetencje lektorów języka włoskiego

W empik school języka włoskiego uczą absolwenci uniwersyteckich magisterskich studiów filologicznych z przygotowaniem pedagogicznym, którzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych. Są to pasjonaci kultury włoskiej, biorący aktywny udział w szkoleniach, doskonalących ich warsztat dydaktyczny, przy wsparciu profesjonalnych metodyków.
 

Rodzaje egzaminów z języka włoskiego

Na kursach języka włoskiego w empik school przygotowujemy słuchaczy do międzynarodowego egzaminu TELC na odpowiednim poziomie (od A1 do B2). Na terenie naszych szkół można również przystąpić do tych egzaminów, gdyż jesteśmy autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi.

 

Dlaczego warto uczyć się włoskiego?

Ponieważ język włoski jest melodyjny i łatwy w nauce, a przy tym często kojarzony jest z temperamentem Włochów i gorącymi uczuciami. Włoski jest językiem romańskim, wywodzącym się z łaciny. Urzędowo używany we WłoszechSan MarinoWatykanieSzwajcarii oraz na Istrii, należącej do Chorwacji i Słowenii. W samych Włoszech występuję mnóstwo różnych dialektów oraz gwar.

Kursy języka hiszpańskiego

 

Nauka języka hiszpańskiego jest coraz bardziej popularna i chętnych do nauki wciąż przybywa. Dlatego też w ofercie empik school oferujemy kursy języka hiszpańskiego (ogólnego) na poziomach od początkującego (A1) do średnio-wyższego (B2).

Na kursy hiszpańskiego zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Główny nacisk w procesie nauczania kładziemy na mówienie, sprawne komunikowanie się w tym języku w codziennych sytuacjach. Uczymy poprzez „działanie”, stwarzanie autentycznych sytuacji, kiedy trzeba się porozumieć, wykonać polecenie, odpowiedzieć na pytanie. Jak zawsze w przypadku nauki – regularność i wytrwałość są kluczem do celu.
 

Kompetencje lektorów języka hiszpańskiego

Naszymi lektorami są osoby o odpowiednim wykształceniu, czyli po ukończonych studiach wyższych z tytułem magistra iberystyki, z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Staramy się też zapewnić Słuchaczom kontakt z lektorami natywnymi, szczególnie na kursach konwersacyjnych hiszpańskiego. Nasi lektorzy stale współpracują z metodykami empik school, którzy dbają o standardy nauczania i organizują warsztaty metodyczne.
 

Rodzaje egzaminów z języka hiszpańskiego

Empik school umożliwia słuchaczom dorosłym i młodzieży przygotowanie do egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka hiszpańskiego. Egzamin TELC jest uznawany na arenie międzynarodowej, a jego uzyskanie stanowi dowód na opanowanie języka zgodnie z założeniami nauczania i testowania kompetencji językowych.

 

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Melodyjne brzmienie tego popularnego języka, a także powszechność jego używania na świecie skłania coraz więcej ludzi do jego poznawania. Znajomość hiszpańskiego wyróżni Cię na rynku pracy i może dać szanse na karierę w dużej, międzynarodowej firmie. A co za tym idzie – nowe możliwości i dużo okazji do podróżowania po całym świecie.

Hiszpański należy do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich. Jest trzecim, jeżeli chodzi o powszechność używania, językiem na świecie. Szacuje się, że jest językiem ojczystym dla ponad 650 milionów ludzi. Język hiszpański obecny jest na 7 kontynentach – zwłaszcza w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie oraz zachodniej Afryce.
Poza tym, Hiszpania to niezwykle ciekawy i barwny kraj. Produkuje się tam najwięcej wina, mnóstwo oliwy, a narodowy przysmak to paella. Hiszpania znana jest z pięknego flamenco, kontrowersyjnych walk byków, słonecznych plaż, zielonych świateł na taksówkach oraz z największej w Europie liczby barów i restauracji.

Kursy języka rosyjskiego

 

Nauka języka rosyjskiego w empik school odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasza oferta zawiera kursy języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Proponujemy kursy standardowe, intensywne kursy wakacyjne, przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz międzynarodowych (TELC, TRKI), szkolenia branżowe dla firm i instytucji, a także kursy indywidualne, w pełni dopasowane do potrzeb słuchacza.
 

Kompetencje lektorów języka rosyjskiego

Lektorzy języka rosyjskiego w empik school to wykwalifikowana i profesjonalna kadra dydaktyczna. Są to absolwenci wydziałów filologicznych, posiadający dyplom magistra filologii i wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Legitymują się znakomitą znajomością języka rosyjskiego zdobytą na zagranicznych stażach.
 

Rodzaje egzaminów z języka rosyjskiego

Empik school przywiązuje dużą uwagę do skuteczności oferowanych kursów językowych. Obiektywny pomiar tej skuteczności oddają zewnętrzne egzaminy międzynarodowe. Naszym słuchaczom umożliwiamy przygotowanie do następujących egzaminów międzynarodowych: TELC, TRKI oraz egzaminu z biznesowego języka rosyjskiego.

 

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

To język naszych sąsiadów, którzy zajmują największy kawał ziemi, więc warto go znać. Rosnące potrzeby tak wielkiej rzeszy konsumentów oraz partnerstwo w wielu sferach gospodarczych, dzięki znajomości języka mogą przynieść większe korzyści.

Rosyjski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich. Używa go około 145 mln ludzi żyjących w Rosji. Jest językiem urzędowym m.in. w Rosji, Kazachstanie, w Naddniestrzu, Kirgistanie, na Białorusi. Jest jednym z języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Posługuje się pismem zwanym grażdanką – graficzną odmianą cyrylicy.

Kursy języka francuskiego

 

W empik school uczymy języka francuskiego dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz dorosłych. Głównym celem nauczania jest ograniczenie barier w mówieniu i praktyczne wykorzystanie języka francuskiego od pierwszych chwil nauki. Znajomość zasad gramatycznych, jakkolwiek ważna, nie jest kluczowym elementem jego poznawania.

Nauka języka francuskiego na naszych kursach odpowiada poziomom biegłości językowej wg Rady Europy, czyli klasyfikacji CEFR: od A1 (początkujący) po B2 (średni wyższy). Oferujemy także indywidualne kursy francuskiego, odpowiadające potrzebom słuchacza.
 

Kompetencje lektorów języka francuskiego

Naszymi lektorami francuskiego są osoby z odpowiednim wykształceniem, czyli po ukończonych studiach wyższych filologii romańskiej z tytułem magistra, posiadające kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu. Staramy się też zapewnić słuchaczom kontakt z lektorami natywnymi, szczególnie na kursach konwersacyjnych. Nasi lektorzy francuskiego stale współpracują z metodykami empik school, którzy dbają o standardy nauczania i organizują warsztaty metodyczne.
 

Rodzaje egzaminów z języka francuskiego

Empik school umożliwia słuchaczom dorosłym i młodzieży przygotowanie do egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka francuskiego na poziomach A1, A2, B1 i B2. Egzamin TELC jest uznawany na arenie międzynarodowej, a jego uzyskanie stanowi dowód na opanowanie języka zgodnie z założeniami nauczania i testowania kompetencji językowych.

 

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych języków świata. Oglądanie francuskich filmów, czytanie książek i słuchanie piosenek w oryginalnej wersji to prawdziwa uczta dla oka i ucha. Znajomość tego języka przyda nam się podczas pobytu we francuskich restauracjach, słynących na cały świat z wybornego menu.
Francuski to język romański, wywodzący się z łaciny, używany we Francji, jak również w wielu innych krajach Europy, Afryki oraz w częściowo w Kanadzie. Posługuje się nim na co dzień ponad 90 milionów ludzi, a w 29 krajach uznano go za język urzędowy. Jest również oficjalnym językiem wszystkich agencji ONZ oraz wielu organizacji międzynarodowych.
Zaraz po angielskim, to język drugiego wyboru na kursach językowych.

Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!