Przechodzisz na stronę nie będącą częścią naszego serwisu, a której właścicielem i administratorem jest Learning Systems Poland Sp. z o.o.
chce przejsc
zostań na stronie
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych S.A. informacji handlowych przekazywanych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących:
Smsem
Emailem
Drogą telefoniczną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych S.A., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa (WSiP), oraz podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edukacyjnym i wydawniczym.

Administratorem podanych danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa (WSiP). Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach w celach archiwalnych. Za dodatkową dobrowolną zgodą dane będą przetwarzane w celu informowania o produktach i usługach WSiP oraz podmiotów współpracujących. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonej zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które odbywało się na jej podstawie, zanim została wycofane. Nabywca może skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby lub korzystając z formularza kontaktowego na stronie. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyślij