hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Dla dorosłych

Kursy standardowe semestralne

Zarezerwuj sobie miejsce w grupie i mów śmiało w każdym języku!

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kurs w oparciu o test poziomujący, Twoje potrzeby i cele. Nasi eksperci w nauczaniu dopełnią wszelkich starań, aby nauka była nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna. Zapraszamy dzieci, młodzież, studentów, dorosłych i seniorów. Uczymy wszystkich języków!

Czas trwania: 4 miesiące

Wymiar kursu semestralnego – 60 x 45min (angielski); 50 x 45min (pozostałe języki)

Kursy standardowe roczne

Z miłości do skuteczności

Zaplanuj rok z Empik School! Kursy roczne składają się z dwóch semestrów. Z nami możesz być pewien, że nauczysz się języka skutecznie. Zapraszamy na kursy językowe przeznaczone dla osób, które szukają dodatkowych możliwości nauki języków obcych zarówno od podstaw, jak i na wyższych poziomach. Organizujemy kursy zaawansowane i skrojone na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasi eksperci czuwają nad jakością nauczania.

Z nami:

 • szybciej pokonasz barierę komunikacyjną
 • będziesz uczył się pod okiem wykwalifikowanych lektorów i native speakerów
 • otrzymasz pakiet dodatkowych zajęć językowych
 • poznasz ciekawych ludzi i miło spędzisz czas
 • przygotujesz się do egzaminu językowego, a także maturalnego

Czas trwania: 8 miesięcy

Wymiar kursu rocznego – 120 x 45min (angielski) oraz 100 x 45min (pozostałe języki)

Kursy krótkie

W ofercie Empik School znajdują się intensywne kursy krótkie, które pozwalają szybko opanować konkretny materiał. Wybierz kurs odpowiadający Twoim potrzebom i przekonaj się, jak szybko zrobisz duże postępy!

Gramatyka dla Praktyka

To kurs dopasowany do rzeczywistych potrzeb danej grupy (na początku kursu lektor ustala z grupą, które zagadnienia będą omawiane), oparty na najnowszej książce do gramatyki, pozytywnie wpływający na poprawność Twoich wypowiedzi, pomagający utrwalić/odświeżyć gramatykę przed przejściem na kolejny poziom nauki w Empik School. Dzięki zajęciom nauczysz się posługiwać nowym językiem coraz lepiej i swobodniej.

Czas trwania: 1 miesiąc

Wymiar kursu: 30 x 45 min

Ladies TÊTE-À- TÊTE

To kurs konwersacyjny dla Pań, podczas którego poruszamy tematykę bliską kobietom, np. podróże, moda, rodzina, kariera. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią korzystać z podręczników na zajęciach, a zależy im na spędzeniu czasu przy interesujących konwersacjach, w przyjemnej atmosferze. Ćwicz język obcy tak jak lubisz!

Czas trwania: 2 miesiące

Wymiar kursu: 60 x 45 min

English for Jobseekers

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą się przygotować do procesu rekrutacyjnego w języku angielskim, pragną czuć się komfortowo podczas rozmowy o pracę czy awans. Podczas kursu dzielimy się wiedzą, jak efektywnie czytać oferty pracy w języku angielskim, jak pisać własne CV oraz list motywacyjny dostosowany do konkretnej oferty pracy. Ponadto przygotujemy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i przećwiczymy jak przedstawiać siebie w sposób korzystny i przekonujący. Pomożemy Ci wygrać proces rekrutacyjny!

Czas trwania: 1 miesiąc

Wymiar kursu: 36 x 45 min

Sounds Good

Sounds Good to kurs podstaw angielskiej fonetyki w wersji brytyjskiej. Zasadniczym celem kursu jest przybliżenie kursantom angielskiej wymowy, która może sprawiać szczególną trudność. To idealny kurs dla tych, którzy chcą brzmieć jak prawdziwi Brytyjczycy. Zapoznamy Cię z niuansami blisko brzmiących słów, rozwiążemy problemy z wymową, poczujesz się swobodnie mówiąc po angielsku.

Czas trwania: 1 miesiąc

Wymiar kursu: 10 x 45 min

Kursy indywidualne / korepetycje z lektorem

Zajęcia skierowane są do osób, które preferują naukę indywidualną z lektorem i potrzebują programu nauczania dostosowanego do ich potrzeb. Zajęcia te dają możliwość elastycznego dopasowania terminów oraz tematyki do oczekiwań kursanta. Kursy indywidualne (korepetycje) to propozycja dla osób zajętych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki lektora powoduje jeszcze szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego.

Wspólnie z Tobą ustalimy szczegółowo, jakie masz potrzeby i oczekiwania. Sprawdzimy, jaki dokładnie jest Twój poziom wiedzy. Opowiemy Ci, jakich metod używamy i jak będzie wyglądał Twój tok nauki. Uzgodnimy terminy i częstotliwość spotkań. Otrzymasz indywidualną ofertę. Skontaktuj się z nami, wyślij e-mail, zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie – oddzwonimy!

Kursy FAST&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. jest przeznaczony dla wszystkich powyżej 14 roku życia. Można go zacząć od dowolnego poziomu – A1-C1.

Kurs Fast&Smart to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Kurs łączy individual classes z zajęciami na platformie online. Zajęcia w szkole Empik School odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut, równolegle z zajęciami na platformie online – 2 razy tygodniowo po 30 minut.

Kurs zapewnia:

 • szybsze efekty w nauce, dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych i e-learningowych
 • systematyczny monitoring postępów przy wsparciu Twojego lektora
 • większy komfort i swobodę pracy, dopasowanie do Twojego indywidualnego tempa nauki
 • oszczędność czasu – ćwiczenia interaktywne wykonujesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • natychmiastową weryfikację postępów w pracach interaktywnych – wyniki widzisz zaraz po wykonaniu zadań
 • dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych oraz sprawdzonych technik nauczania
 • przełamanie bariery komunikacyjnej
 • pomoc w zwalczaniu tremy związanej z zabieraniem głosu w czasie zajęć z lektorem.

Ponadto:

Wybierając kurs mieszany Fast&S.M.A.R.T. z języka angielskiego w empik school zakupujesz podręcznik kursowy Pearson wraz z kodem aktywacyjnym do treści umieszczonych na platformie MyEnglishLab (www.pearsonelt.com/myenglishlab)

MEL (MyEnglishLab) to innowacyjna platforma online, dostarczająca osobom uczącym się potężnej dawki ćwiczeń w interaktywnej formie. Treści zawarte w MyEnglishLab są w 100% spójne z zagadnieniami zawartymi w podręczniku Pearson wykorzystywanym na kursie, dlatego skutecznie pomagają utrwalić materiał z zajęć lub przygotować się do testu.

MEL (MyEnglishLab)  jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym samodzielną naukę na lekcji lub w domu. Funkcja automatycznego sprawdzania poprawności wykonanych ćwiczeń, kartkówki online i testy, które dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej pozwalają pracować nad obszarami języka wymagającymi poprawy i na bieżąco śledzić postępy w nauce.

Kursy dla studentów

Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do studentów – Pakiet Studencki. Jest to intensywny kurs, który pozwala na nadrobienie ewentualnych zaległości i pozwala szybko podnieść umiejętności językowe. Kursanci otrzymują bezpłatne konwersacje w wymiarze 30 zajęć, dzięki którym doskonalą najważniejszą umiejętność – mówienie w języku obcym. Poza tym Pakiet obejmuje dodatkowe warsztaty językowe, podczas których można przygotować się np. do rozmów rekrutacyjnych czy pisania CV w języku obcym.

Czas trwania: 8 miesięcy lub 4 miesiące

Wymiar kursu:

Roczny – 120 x 45 min (angielski) oraz 100 x 45 min (pozostałe języki)

Semestralny – 60 x 45 min  (angielski); 50 x 45 min (pozostałe języki)

Kursy egzaminacyjne

W ofercie empik school znajdziesz wiele praktycznych kursów przygotowawczych do egzaminów językowych: Cambridge ESOL: Cambridge First, Cambridge Advanced, Cambridge Proficiency; BEC, IELTS, TOEFL. U nas możesz świetnie przygotować się do wybranych przez Ciebie egzaminów  językowych, zyskać więcej pewności i uodpornić się na przedegzaminacyjny stres. Pomożemy również w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z rejestracją na egzaminy.

Od wielu lat organizujemy kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge ESOL, IELTS i TOEFL. Certyfikaty językowe Cambridge ESOL są uznawane na polskich i zagranicznych uczelniach wyższych. Ponadto, są bardzo cenione przez pracodawców na całym świecie – warto więc mieć je w swoim CV. Dla osób, które chcą studiować za granicą przydatny będzie certyfikat IELTS. A dla chętnych do studiowania lub zatrudnienia się w USA przyda się certyfikat TOEFL.

W empik school, oprócz pomocy w opanowaniu języka, zaznajomimy Cię ze specyficzną formą danego egzaminu, technikami i strategiami egzaminacyjnymi. Przygotowanie pod okiem doświadczonego lektora jest kluczem do sukcesu.

Każda szkoła empik school posiada licencję na przeprowadzanie egzaminów międzynarodowych:

 • JETSET
 • LCCI EFB
 • TELC

​JETSET to egzaminy z języka angielskiego ogólnego dostępne w dwóch wersjach: JET  skierowanej do uczniów w wieku od 6 do 16 lat oraz  SET skierowanej do osób dorosłych i dostępnej na 7 poziomach zaawansowania. Odpowiadają one skali ESOKJ od poziomu A1 do poziomu C2. Szczegółowe informacje: http://www.pearson.pl/lcci/content/jezyk-angielski-ogolny-jetset

LCCI  EFB to system egzaminów języka angielskiego organizowanych przez Londyńską Izbę Handlu i Przemysłu. English for Business (EFB) sprawdza umiejętności kandydata w zakresie języka biznesu. Można go zdawać na pięciu poziomach zaawansowania. Egzamin ten na poziomie B2 uprawnia do pracy w służbie cywilnej. Szczegółowe informacje: http://www.pearson.pl/lcci/content/jezyk-angielski-dla-businesu-efb-english-busines

TELC (The European Language Certificates) 
sprawdza znajomość języka, kładąc szczególny nacisk na umiejętność porozumiewania się, a nie na znajomość gramatyki. To system egzaminów stworzonych w oparciu o ESOKJ (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego), uznawany i akredytowany w wielu krajach europejskich, również w Polsce.
 Egzaminy TELC można zdawać na sześciu poziomach. Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu TELC znajdują się na stronie: www.biurotelc.pl

OFERTA DLA STUDENTÓW

Posiadanie certyfikatu językowego stwierdzającego stopień opanowania języka na poziomie minimum B2 zwalnia z obowiązku zaliczenia lektoratu na uczelniach wyższych w Polsce. W każdej ze szkół empik otrzymasz szczegółowe informacje oraz pomoc w wybraniu egzaminu a także dokonasz formalności rejestracyjnych.

OFERTA DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLNYCH

Kursy przygotowujące oraz możliwość zdobycia certyfikatu międzynarodowego dla nauczycieli przedszkolnych  i studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.03.2009 od 01.09.2017 zajęcia z języka obcego nowożytnego obowiązują wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli publicznych. W myśl w/w rozporządzenia, każdy nauczyciel przedszkolny może nauczać języka obcego nowożytnego pod warunkiem posiadania świadectwa potwierdzającego znajomość tego języka minimum na poziomie B2 wg skali ESOKJ.

W celu uzyskania kwalifikacji językowych nauczyciel musi przygotować się i zdać jeden z poniższych egzaminów międzynarodowych:

JĘZYK ANGIELSKI: JETSET poziom 5, First Certificate in English, IELTS, TOEFL, Pearson Test of English General.

JĘZYK NIEMIECKI: Goethe-Zertifikat B2

 

Kursy Forever Young

Odkryj z nami swoje możliwości! Naucz się języka, który zawsze Cię interesował. Przygotowaliśmy kursy dostosowane do potrzeb osób w wieku 50+. Zajęcia odbywają się o stałych porach i w konkretnych grupach wiekowych, prowadzone są przez polskiego lektora. Zapewniamy tempo nauki dostosowane do potrzeb słuchaczy i okazję do poznania nowych ludzi w przyjaznej atmosferze.

Czas trwania: kurs semestralny

Wymiar kursu: 60 x 37,5 min

Courses for foreigners

We have prepared a range of courses to meet the needs of foreigners living in Poland. Empik School lets you improve your English, Spanish, German, French, Italian, Swiss and Russian language skills. Our foreign students can start and continue learning foreign languages at the appropriate level.

Are you thinking about learning a new foreign language? You don’t know Polish? No problem. In class, we teach foreign languages, rather than lecturing about them in Polish. A well-prepared teacher will use pictures, situational context and gestures so that even during your first class in a beginner’s course you will learn the basic phrases in a foreign language and you will know how to use them to communicate with others. In class, you will speak the foreign language with the teacher and with other students in your group. If you miss a class, you can log into the electronic Student Zone to find out what was discussed in class and how to get ready to talk with your peers next time.

During your final class, you will receive a course completion certificate in two languages – in Polish and in English, detailing your skills on the European CEFR* scale, as well as a Learner’s Achievement Sheet, which will be completed by the teacher in the language you study or in Polish. If you want to add an international certificate to your language portfolio, it will also be possible at Empik School. We are a trusted partner for certification institutions and our schools have long been offering our learners the opportunity to take the following international exams: English – City& Guilds, LCCI and TOEIC; as well as TELC (The European Language Certificate) in German, Spanish, Italian and Russian. We also organize preparatory courses for such exams as Cambridge First, Cambridge Advanced and Cambridge Proficiency – the vast majority of our students pass the exams with good and very good results.

*Common European Framework of Reference: Learning, Teaching, Assessment

Kursy wakacyjne

Nasz szkoły zapraszają także w wakacje! Lato to czas, który sprzyja nauce języków obcych. Ich znajomość przyda Ci się w trakcie podróży zagranicznych, przyjmowania obcojęzycznych gości, a także stworzy szanse na awans zawodowy w najbliższym czasie.

W okresie wakacyjnym, w ofercie Empik School polecamy poza kursami krótkimi następujące kursy wakacyjne:

 • Konwersacje na wakacje – współczesna tematyka zajęć i najnowsze materiały językowe;
 • Semestr w miesiąc – cały materiał w zakresie jednego poziomu realizowany w jeden miesiąc;
 • Lato Fast&Smart – intensywny kurs zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych;
 • Rok w dwa miesiące – materiał z całego roku przerabiany w ekspresowym tempie.
ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NAMI FORMULARZ
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!