hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Dla dzieci

KURSY STANDARDOWE

Dla dzieci od 3 roku życia

W empik school sposób nauczania dzieci zdecydowanie różni się od nauczania dorosłych. Dla naszych młodych słuchaczy lekcje są odpowiednio krótsze, przerwy dłuższe, sala jest przyjazna, większa i atrakcyjnie wyposażona, a kolorowe podręczniki zachęcają do nauki. Angielski dla dzieci realizujemy pod hasłem: „KIDS LOVE ENGLISH” ponieważ staramy się zaszczepić i rozwinąć miłość oraz pasję do nowego języka. Zachęcamy młodych słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, rozbudzając ich naturalny entuzjazm do poznawania nowych, ciekawych rzeczy. ‘KIDS LOVE ENGLISH’ przyświeca, jakkolwiek, nie tylko kursom z języka angielskiego. Z nami Twoje dziecko nauczy się również hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i wielu innych. Na życzenie oferujemy również kursy języka polskiego jako języka obcego –  a wszystko po to aby Twojemu dziecku umożliwić łatwy start w życie! W empik school dzieci są pod świetną opieką wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają nie tylko merytoryczną wiedzę, ale także predyspozycje do nauczania dzieci. Rozwój dzieci jest bardzo dynamiczny. Ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego, dlatego grupy dobieramy odpowiednio do wieku i umiejętności dziecka. Równie ważną rolę odgrywa systematyczność oraz indywidualne predyspozycje, dlatego monitorujemy postępy naszych najmłodszych uczniów i w razie potrzeby sugerujemy zmianę grupy, by dziecko jak najwięcej skorzystało na zajęciach. Utrzymujemy regularny i bezpośredni kontakt z rodzicami naszych najmłodszych słuchaczy. Dzięki niemu rodzice mogą z dużą przyjemnością obserwować, jak ich dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

 

Kursy językowe dla dzieci 3-4

 • PRE-SCHOOLERS: dzieci w wieku przedszkolnym (3-4 lata) nie posiadające umiejętności czytania i pisania
 • częstotliwość spotkań: sześćdziesiąt pięć 30 lub 35-minutowych zajęć, gdyż na tyle pozwala ich poziom koncentracji
 • poziomy nauczania: poziom początkujący

Dzieci posiadają naturalną zdolność uczenia się języków obcych, co skutecznie wykorzystujemy i rozwijamy podczas naszych zajęć. Najmłodsi słuchacze są zwykle bardzo żywiołowi, dlatego lekcje języka obcego prowadzone są w oparciu o muzykę, ruch i zabawę – zgodnie z bardzo cenioną,  skuteczną metodą o nazwie Total Physical Response (TPR). Oznacza to, że dzieci uczą się języka „reagując całym ciałem”, co zdecydowanie ułatwia im proces zapamiętywania. W atmosferze zabawy dziecko osłuchuje się z dźwiękami języka obcego i próbuje je naśladować, deklamując rymowanki, śpiewając piosenki, ale przede wszystkim wykonując i wydając różne polecenia. Dziecko czerpie dużo radości z nauki mówienia oraz rozumienia słów i zwrotów w języku obcym. Te nowe umiejętności pobudzają także rozwój połączeń nerwowych w rozwijającym się mózgu dziecka. W rezultacie ułatwi mu to przyswajanie wiadomości z innych dziedzin wiedzy w przyszłości. W trakcie roku szkolnego, organizujemy lekcje pokazowe dla rodziców, by mieli okazję zobaczyć to, czego już nauczyły się ich pociechy.

 

Kursy językowe dla dzieci 5-6

 • KIDS: dzieci w wieku 5–6 lat, które przygotowują się lub już uczestniczą w życiu szkolnym
 • Częstotliwość spotkań: dwa razy po 45 minut tygodniowo (sześćdziesiąt pięć 45-minutowych lekcji)
 • Poziomy nauczania: poziom początkujący

Podobnie, jak w przypadku najmłodszych słuchaczy, w nauczaniu 5 i 6-latków nadal dominuje mówienie i słuchanie oraz nauka łatwych do zapamiętania historyjek, a także piosenek, które zawierają nowe zwroty i konstrukcje gramatyczne. Zajęcia prowadzone są w oparciu o muzykę, ruch oraz zabawę – zgodnie z metodą TPR (Total Physical Response). Tu, charakterystyczna dla wszystkich kursów empik school, interakcja jest wspomagana przez ruch i zabawę – dzieci uczą się porozumiewać w języku obcym „reagując całym ciałem”, co zdecydowanie ułatwia im proces zapamiętywania. Jednym z pierwszych, widocznych efektów skuteczności takiego działania jest fakt umiejętność reagowania na polecenia w języku obcym już po kilku zajęciach. Taka sytuacja świadczy o udanej interakcji. Dobrze zaplanowana interakcja gwarantuje, że zajęcia są ciekawe i angażujące, a dziecko aktywnie przyswaja materiał. Ponadto, podczas gier i zabaw językowych dziecko rozwija swoje umiejętności interpersonalne, ucząc się pracy w grupie. Umiejętności te, podobnie jak oswojenie się z językiem obcym, dodadzą dziecku pewności siebie w nowym szkolnym środowisku, jak również ułatwią mu dalszą naukę.

 

Kursy językowe dla dzieci 7-9

 • JUNIORS 1: dzieci w wieku 7– 9 lat: klasy I-III szkoły podstawowej
 • Częstotliwość spotkań: dwa razy po 70 min tygodniowo (sto dwadzieścia 35-minutowych lekcji)
 • Poziomy nauczania: poziom początkujący

W tym przedziale wiekowym pisania i czytania jest zdecydowanie więcej, ale nadal dzieci słuchają i opowiadają ciekawe, a zarazem zabawne historyjki. Gramatyki uczą się głównie w sposób „nieświadomy”. Z grupami JUNIORS 1 stosujemy metodę, która nosi nazwę SMILE, czyli uśmiech, a pochodzi od słów:

 • Skill-oriented (rozwija różne umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie)
 • Multi-sensory (wykorzystuje różne zmysły)
 • Intelligence-building (rozwija inteligencję dziecka)
 • Long-term storage (długo pozostaje w pamięci, dzięki muzyce, rymom oraz ruchowi)
 • Exciting (zawiera ekscytujące historyjki i gry)

Dodatkowo, w ramach naszego Drama Club (bezpłatne warsztaty teatralne) dziecko może rozwijać swoje umiejętności językowe oraz sceniczne, aby później z dumą zaprezentować je podczas specjalnego przedstawienia dla rodziny i przyjaciół.

 

Kursy językowe dla dzieci 10-12

 • JUNIORS 2: dzieci w wieku 10– 12 lat: klasy IV-VI szkoły podstawowej
 • Częstotliwość spotkań: dwa razy po 90 min tygodniowo (sto dwadzieścia 45-minutowych lekcji)
 • Poziomy nauczania: Poziom 1 początkujący (dla dzieci rozpoczynających naukę języka) Poziom 2 podstawowy Poziom 3 średni niższy Poziom 4 średni Poziom 5 średni wyższy

Na tym etapie dzieci nie tylko uczą się języka obcego, ale także poszerzają swą wiedzę ogólną i rozbudzają ciekawość świata. Rozwój poszczególnych sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania) jest już w pełni równomierny. Zajęcia prowadzone metodą INSELL skutkują znacznym wzbogaceniem słownictwa oraz jego systematycznym utrwalaniem – niezbędnym w procesie zapamiętywania. Rozpoczyna się także świadoma nauka struktur gramatycznych. Gramatyki może wydawać się dużo, zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi poziomami, ale dzięki temu dzieci stosunkowo szybko wykraczają poza materiał realizowany w szkołach publicznych. Część struktur przyswajają w sposób czynny (umieją je tworzyć i stosować), ale najtrudniejsze – w sposób bierny (rozumieją je, ale mogą się jeszcze mylić stosując samodzielnie), gdyż i tak przez kolejne lata będą je utrwalać. Zajęcia są jednak nadal urozmaicane interesującymi grami, zabawami oraz wspólnymi projektami. W trakcie zajęć w empik school dzieci przygotowywane są także do międzynarodowego egzaminu YLE (Young Learners English Tests), organizowanego przez Cambridge University. Od roku 2015 wszyscy uczniowie klasy VI szkoły podstawowej będą zdawali obowiązkowy test z języka angielskiego – nasze zajęcia ułatwią dziecku osiągnięcie dobrych wyników oraz obniżą poziom stresu związanego ze sprawdzaniem znajomości języka angielskiego. Aby język przestał być dla dziecka „obcy” i „sztuczny”, a stał się swobodnym narzędziem wzajemnej komunikacji oraz wzbudzał pozytywne emocje, organizujemy wakacyjne obozy językowe, na których dzieci doskonalą umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

 

Kursy językowe dla dzieci 13-15

 • TEENS: nastolatki w wieku 13-15 lat – młodzież gimnazjalna
 • Częstotliwość spotkań: dwa razy po 90 minut tygodniowo (sto dwadzieścia 45-minutowych lekcji)
 • Poziomy nauczania: Poziom 1 początkujący (starter) – dla młodzieży, która nie miała wcześniej kontaktu z językiem Poziom 2 podstawowy (elementary) Poziom 3 średni niższy (pre-intermediate) Poziom 4 średni (intermediate) Poziom 5 średni wyższy (upper-intermediate, pre-FCE)

Jeśli indywidualny poziom słuchacza przewyższa standardowe grupy gimnazjalne, uczeń kierowany jest do grupy licealnej i przygotowywany pod kątem egzaminów FCE lub CAE. W przypadku odpowiedniej ilości chętnych, organizujemy także kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego w oparciu o repetytorium. Zajęcia z grupą TEENS prowadzone są metodą INSELL (patrz: O nas – Metody nauczania).

 

KURS ROCZNY DISNEY ENGLISH

Kursy Disney English to skuteczna metoda stworzona przez uznanych ekspertów nauczania języków obcych i doświadczonych lektorów języka angielskiego. Kursy prowadzone są od 9 lat na całym świecie w ponad 150 szkołach. Od tego roku dostępne także w Polsce.

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English!

Odkryj innowacyjne lekcje: przyjazne, magiczne a co najważniejsze – skuteczne. Obejrzyj film, który pokazuje, jak świetnie dzieci bawią się i uczą jednocześnie.

Przyjdź ze swoim dzieckiem na bezpłatną lekcję próbną. Zapisz się >>

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie nauczania? Przejdź tutaj >>

 

Poznaj grupy wiekowe i rozkład zajęć

 

4-5 lat i 5-6 lat

kursy roczne: 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min lub 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min

kursy wakacyjne: 2 tygodnie wakacji, 6 lub 10 lekcji x 60 min
 

6-7 lat i 7-8 lat

 

kursy roczne: 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min lub 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min

kursy wakacyjne: 2 tygodnie wakacji, 6 lub 10 lekcji x 60 min

 

WARSZTATY WAKACYJNE

Warsztaty wakacyjne to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 3-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Program kursu obejmuje następujące bloki tematyczne

 1. Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia prowadzone są metodą Disney English. To przyjazna i skuteczna metoda, łagodnie wprowadzająca dzieci w świat języka angielskiego dzięki obecności ulubionych postaci Disney, angażującym zadaniom na tablicy interaktywnej, grom i zabawom językowym.

 1. Warsztaty kreatywne

Zajęcia mają na celu rozwój umiejętności motorycznych, a także poznanie ciekawych zjawisk przyrodniczych. Dzieci rysują, wycinają, tworzą kreatywne prace plastyczne m.in. układ planetarny czy mapę skarbów.

 1. Zabawy ruchowe rozwijające wszystkie zmysły

Zabawy ruchowe, rytmiczne, poprawiające koncentracje oraz ogólną kondycję fizyczną – to tylko wybrane przykłady z bogatego zestawu zabaw. Ponadto, w takcie zajęć dzieci będą mogły dowiedzieć się na czym polega zdrowe odżywianie oraz  zdrowy styl życia.

 1. Gry i zabawy matematyczne (dzieci 6-7 lat)

Podczas zajęć dzieci wykonują proste zadania matematyczne, poznają figury geometryczne, a wszystko w formie ciekawych i wciągających zabaw.

 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych

– dzieci w wieku 3-5 lat, 40 warsztatów, 3 lub 5 warsztatów w tygodniu x 180 min

– dzieci  w wieku 6-7 lat, 50 warsztatów, 3 lub 5 warsztatów w tygodniu x 270 min

KURS WAKACYJNY DISNEY ENGLISH

Kursy Disney English to skuteczna metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów i sprawdzona w ponad 150 szkołach na świecie. W magicznym świecie Disneya maluchy świetnie się czują i łączą zabawę z nauką. Znani i lubiani bohaterowie filmów, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język.

Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki której mali słuchacze są bardzo zmotywowani do nauki i zaangażowani w zdobywaniu wiedzy.

Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy (do 8 osób) umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia.

Zajęcia odbywają się w poniższych grupach wiekowych:

4-5 lat / 5-6 lat

2 tygodnie, 3 lub 5 lekcji x 60 min

6-7 lat / 7-8 lat

2 tygodnie, 3 lub 5 lekcji x 60 min

KURSY EGZAMINACYJNE

 

Kursy egzaminacyjne dla dzieci (7-12)

W empik school przygotowujemy dzieci do międzynarodowego egzaminu YLE (Young Learners English Tests), organizowanego przez Cambridge University. Egzamin ten, dzięki swej atrakcyjnej i barwnej formie, pozwala na bezstresową, obiektywną ocenę postępów w nauce młodych słuchaczy. Egzamin YLE znacząco motywuje dzieci do dalszej pracy nad językiem obcym i zapewnia pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym. Ponadto, jest on doskonałym wstępem do innych egzaminów językowych, które dzieci mogą zdawać w przyszłości – od roku 2015 wszyscy uczniowie klasy VI szkoły podstawowej będą zdawać obowiązkowy test z języka angielskiego. Kurs przygotowujący do egzaminu YLE ułatwi dziecku osiągnięcie dobrych wyników oraz obniży poziom stresu związanego ze sprawdzaniem znajomości języka. Egzaminy YLE (Young Learners English) przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Można je zdawać na trzech poziomach zaawansowania:

 • Starters (poniżej poziomu A1) – to egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Dzieci te na ogół mają za sobą rok (lub około 100 godzin) nauki angielskiego i powinny znać i umieć używać około 300 słów.
 • Movers (poziom A1) – to egzamin na drugim poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci te mają zazwyczaj za sobą trzy lata (lub około 175 godzin) nauki angielskiego i powinny znać około 600 słów.
 • Flyers (poziom A2) – to egzamin na trzecim poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które uczą się angielskiego od pewnego czasu (np. mają za sobą około 250 godzin nauki) i posiadają zakres wiedzy językowej określony przez Radę Europy, jako poziom Waystage (podstawowy). Jest to poziom odpowiadający egzaminowi KET. Dzieci powinny znać około 1000 słów.

Powyższe egzaminy, dzięki swej atrakcyjnej i barwnej formie, pozwalają na bezstresową, obiektywną ocenę postępów w nauce naszych najmłodszych słuchaczy. Egzaminy YLE znacząco motywują dzieci do dalszej pracy nad językiem obcym i zapewniają pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym. Ponadto, są one doskonałym wstępem do innych egzaminów językowych, które dzieci mogą zdawać w przyszłości. Egzaminy YLE składają się z 3 części:

 1. Pisanie i czytanie – 20 minut (Starters), 30 minut (Movers) lub 40 minut (Flyers). Dzieci pracują na prostych, krótkich tekstach. Ich zadaniem jest wybieranie informacji, zaznaczanie odpowiedzi, wpisywanie prostych słów lub fraz, odpowiadanie na pytania.
 2. Słuchanie – 20 minut (Starters) lub 25 minut (Movers, Flyers). W tej części dzieci słuchają prostych dialogów i wykonują ćwiczenia typu: zaznacz, pokoloruj, połącz linią, etc.
 3. Mówienie – od 5 do 10 minut. Polega na rozmowie dziecka z egzaminatorem. Dzieci udzielają odpowiedzi na pytania, wskazują odpowiedzi, udzielają prostych informacji o sobie.

Egzaminy YLE ocenianie są przez egzaminatorów Cambridge ESOL. Dzieci, które przystąpią do wszystkich trzech części egzaminu otrzymują certyfikat Cambridge YLE z wyszczególnieniem wyników zdobytych w konkretnych  częściach. Maksymalna ocena z poszczególnych umiejętności to 5 tarcz, a w sumie 15 tarcz. Zakłada się, że dzieci, które uzyskały łącznie co najmniej 10 tarcz i nie mniej niż 3 z każdej części, mogą przygotowywać się do następnego poziomu egzaminu.
 

Kursy egzaminacyjne dla dzieci (13-15)

Dla dzieci w wieku 13-15 lat mamy bogatą ofertę kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge ESOL. Egzaminy te są organizowane z języka angielskiego przez University of Cambridge ESOL Examinations. Certyfikaty Cambridge English mają bardzo wysoką uznawalność na polskich i zagranicznych uczelniach wyższych. Ponadto, są bardzo cenione przez pracodawców na całym świecie. Kursy w empik school, przygotowujące do takich egzaminów, mają na celu nie tylko wpłynąć na znajomość języka angielskiego na danym poziomie, ale także zaznajomić słuchacza ze specyficzną formą egzaminów Cambridge ESOL, technikami i strategiami egzaminacyjnymi. Przygotowanie pod okiem doświadczonego lektora jest kluczem do sukcesu. W empik school można przygotować się do poniższych egzaminów z języka ogólnego w ramach Cambridge ESOL:

 • FCE (First Certificate in English) i FCE for Schools – egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie średnim.
 • CAE (Certificate in Advanced English) – egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
 • CPE (Certificate of Proficiency in English) – egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym.

Format egzaminów Cambridge ESOL jest taki sam na wszystkich trzech poziomach. Każdy egzamin składa się z pięciu części: czytanie, pisanie, stosowanie struktur języka, rozumienie ze słuchu i mówienie. Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów FCE, CAE, CPE i wszelkich zmian dotyczących formatu FCE i CAE znajdują się na stronach:

EGZAMINY JĘZYKOWE

 

Dzieci (7-12)

W empik school przygotowujemy dzieci do międzynarodowego egzaminu YLE (Young Learners English Tests), organizowanego przez Cambridge University. Egzamin ten, dzięki swej atrakcyjnej i barwnej formie, pozwala na bezstresową, obiektywną ocenę postępów w nauce naszych najmłodszych słuchaczy. Egzamin YLE znacząco motywuje dzieci do dalszej pracy nad językiem obcym i zapewnia pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym. Ponadto, jest on doskonałym wstępem do innych egzaminów językowych, które dzieci mogą zdawać w przyszłości – od roku 2015 wszyscy uczniowie klasy VI szkoły podstawowej będą zdawali obowiązkowy test z języka angielskiego. Kurs przygotowujący do egzaminu YLE ułatwi dziecku osiągnięcie dobrych wyników oraz obniży poziom stresu związanego ze sprawdzaniem znajomości języka. Egzaminy YLE (Young Learners English) przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Można je zdawać na trzech poziomach zaawansowania:

 • Starters (poniżej poziomu A1) – to egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Dzieci te na ogół mają za sobą rok (lub około 100 godzin) nauki angielskiego i powinny znać i umieć używać około 300 słów.
 • Movers (poziom A1) – to egzamin na drugim poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci te mają zazwyczaj za sobą trzy lata (lub około 175 godzin) nauki angielskiego i powinny znać około 600 słów.
 • Flyers (poziom A2) – to egzamin na trzecim poziomie zaawansowania, przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które uczą się angielskiego od pewnego czasu (np. mają za sobą około 250 godzin nauki) i posiadają znajomość języka określoną przez Radę Europy, jako poziom Waystage (podstawowy). Jest to poziom odpowiadający egzaminowi KET. Dzieci powinny znać około 1000 słów.

Powyższe egzaminy, dzięki swej atrakcyjnej i barwnej formie, pozwalają na bezstresową, obiektywną ocenę postępów w nauce naszych najmłodszych słuchaczy. Egzaminy YLE znacząco motywują dzieci do dalszej pracy nad językiem obcym i zapewniają pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym. Ponadto, są one doskonałym wstępem do innych egzaminów językowych, które dzieci mogą zdawać w przyszłości. Egzaminy YLE składają się z 3 części: 1. Pisanie i czytanie – 20 minut (Starters), 30 minut (Movers) lub 40 minut (Flyers). Dzieci pracują na prostych, krótkich tekstach. Ich zadaniem jest wybieranie informacji, zaznaczanie odpowiedzi, wpisywanie prostych słów lub fraz, odpowiadanie na pytania. 2. Słuchanie – 20 minut (Starters) lub 25 minut (Movers, Flyers). W tej części dzieci słuchają prostych dialogów i wykonują ćwiczenia typu: zaznacz, pokoloruj, połącz linią, etc. 3. Mówienie – od 5 do 10 minut. Polega na rozmowie dziecka z egzaminatorem. Dzieci udzielają odpowiedzi na pytania, wskazują odpowiedzi, udzielają prostych informacji o sobie. Egzaminy YLE ocenianie są przez egzaminatorów Cambridge ESOL. Dzieci, które przystąpią do wszystkich trzech części egzaminu otrzymują certyfikat Cambridge YLE z wyszczególnieniem wyników zdobytych w poszczególnych częściach. Maksymalna ocena z poszczególnych umiejętności to 5 tarcz, a w sumie 15 tarcz. Zakłada się, że dzieci, które uzyskały łącznie co najmniej 10 tarcz i nie mniej niż 3 z każdej części, mogą przygotowywać się do następnego poziomu egzaminu.
 

Dzieci (13-15)

Dla dzieci w wieku 13-15 lat mamy bogatą ofertę kursów językowych, przygotowujących do egzaminów Cambridge ESOL. Egzaminy te są organizowane z języka angielskiego przez University of Cambridge ESOL Examinations. Certyfikaty Cambridge English mają bardzo wysoką uznawalność na Polskich i zagranicznych uczelniach wyższych. Ponadto, są bardzo cenione przez pracodawców na całym świecie. Kursy w empik school, przygotowujące do takich egzaminów, mają na celu nie tylko wpłynąć na znajomość języka angielskiego na danym poziomie, ale także zaznajomić słuchacza ze specyficzną formą egzaminów Cambridge ESOL, technikami i strategiami egzaminacyjnymi. Przygotowanie pod okiem doświadczonego lektora jest kluczem do sukcesu.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!