hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Dla maturzystów

Teraz w Empik School możesz przygotować się do matury z języka obcego oraz matematyki!

 

Kursy maturalne z języka obcego

Nasi eksperci w nauczaniu języków opracowali zajęcia przygotowujące młodzież do zdania egzaminów maturalnych z języka obcego.

Z nami będziesz mieć pewność, że trafisz pod opiekę wykwalifikowanych lektorów, którzy zapewnią Ci rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka obcego.

Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętność pracy z arkuszem maturalnym.

Dzięki kursowi przygotowującemu do zdania egzaminu maturalnego z języka obcego nabierzesz odporności na stres, jaki może towarzyszyć maturze.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś! Wypełnij  formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie.

Rozumiemy, jak istotna jest praktyka, dlatego u nas nauczysz się poprawnie mówić w języku obcym, czytać, pisać i słuchać ze zrozumieniem.

W Empik School zakres materiału omawianego podczas kursu obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną – zarówno pisemną, jak i ustną.

Kursy maturalne  w Empik School cieszą się od lat bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na uznanie zarówno wśród samej  młodzieży, która po naszych kursach osiąga wysokie wyniki na egzaminie, jak i rodziców.  Kursy są elastyczne pod kątem godzin i dni, aby mogły być dostosowane do czasowych potrzeb słuchaczy, mogą obywać się zarówno „zaraz po szkole”, jak i w sobotnich blokach. Oprócz  kursów grupowych istnieje możliwość spotkań indywidualnych, które służą spersonalizowanej pomocy skierowanej na konkretne potrzeby słuchacza

 

Co da Ci udział w kursie maturalnym?

 • Poznasz i rozwiniesz strategie egzaminacyjne niezbędne do zdania matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym w części pisemnej i ustnej
 • Udoskonalisz umiejętność wypowiadania się, słuchania, czytania i pisania w języku obcym
 • Powtórzysz materiał realizowany od szkoły podstawowej i nadrobisz zaległości
 • Poszerzysz zarówno zakres swojego czynnego słownictwa jak i struktur gramatycznych
 • Nabierzesz pewności siebie, otrzymasz cenne rady i wskazówki, dzięki którym odniesiesz sukces na egzaminie
 • Zwiększysz swoje szanse na wymarzone studia

 

Kursy maturalne w Empik School to pewność:

 • Skuteczności nauczania
 • Małych grup sprzyjających intensywnej i efektywnej nauce
 • Stałego monitorowania postępów maturzystów przez lektora i metodyka szkoły
 • Pisemnej informacji dla rodziców o wynikach 2 próbnych egzaminów maturalnych (grudzień, kwiecień)
 • Wysokiej zdawalności egzaminu maturalnego
 • Wysokiego wyniku procentowego z egzaminu
 • Kursu prowadzonego wyłącznie przez doświadczonych nauczycieli, wieloletnich praktyków i specjalistów od wymagań egzaminacyjnych
 • Kursu prowadzonego w oparciu o najlepsze podręczniki przygotowujące do matury  na obydwu poziomach. Podręczniki maturalne używane w Empik School to podręczniki najbardziej prestiżowych wydawnictw, zawierające komponenty elektroniczne przeznaczone również do pracy samodzielnej ucznia w domu.

Kursy maturalne z matematyki

 

Zaczynamy odliczanie do MATURY 2019!

 

W EMPIK SCHOOL STARTUJĄ NOWE GRUPY! NIE ZAŚPIJ!

Jeszcze dziś  zarezerwuj sobie miejsce na kursie przygotowującym do zdania egzaminu maturalnego z matematyki i podnieś swoje szanse na świetny wynik. Pomożemy Ci uporać się z materiałem maturalnym, zyskasz pewność, że będziesz dobrze przygotowany.

Poznaj naszą nowość – kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki w Empik School. Uporządkujemy Twoją wiedzę i pomożemy Ci nadrobić zaległości.

Z nami przygotujesz się do matury naprawdę skutecznie, bo:

 • Zajęcia na naszych kursach prowadzą nauczyciele, egzaminatorzy maturalni.
  Są na bieżąco szkoleni przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) i znają pułapki, jakie mogą kryć się w arkuszach.

Nauczą Cię technik pracy z arkuszem egzaminacyjnym i podpowiedzą, na co szczególnie zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań.

 • Napiszesz 3 próbne matury przygotowane na podstawie ściśle określonych przez CKE wymagań maturalnych.
  Nie tylko sprawdzisz w ten sposób swoje postępy w nauce, ale też oswoisz stres egzaminacyjny. Wyniki każdej z matur omówisz indywidualnie ze swoim nauczycielem, który na ich podstawie przygotuje dla Ciebie indywidualny plan działania.
 • Podczas zajęć będziesz korzystał z unikalnych materiałów przygotowanych przez ekspertów.
  Wykorzystujemy materiały przygotowane specjalnie na potrzeby naszych kursów przez cenionych autorów pracujących dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – największego wydawcy podręczników i pomocy edukacyjnych.
 • Doświadczenie naszych ekspertów to dla Ciebie gwarancja, że nasze kursy są w 100% zgodne z podstawą programową i przygotowują do matury na najwyższym poziomie.

Co jeszcze mamy dla Ciebie?

Aby Twoje przygotowania do matury przebiegały sprawnie, otrzymasz od nas  także dodatkowe materiały wliczone w cenę kursu.

Poza tym otrzymasz dostęp do e-platformy maturalnej! Znajdziesz w niej: testy diagnostyczne, raporty, zadania i omówienia zagadnień. Wystarczy umówić się na spotkanie , by poznać ofertę kursową dopasowaną do Twoich potrzeb i Twojego portfela.

Twój sukces jest naszym sukcesem!

Przygotowaliśmy do matury już setki maturzystów. Ich wyniki na egzaminie, opinie i podziękowania, które otrzymujemy, potwierdzają, że uczymy skutecznie i na wysokim poziomie.

Wg deklaracji naszych kursantów – najlepsze grupy Profi-Matura na maturze 2017 osiągnęły wyniki wyższe aż o 41-42 pkt. procentowe  versus średnia ogólnopolska.

Rozwiąż test, porozmawiaj z nauczycielem-egzaminatorem i dowiedz się, co by było, gdyby matura była już dziś!

CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!