hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne

Trwają zapisy na kursy wakacyjne!

Możesz wybierać spośród następujących kursów:

Konwersacje na wakacje:

Wakacyjny kurs językowy oparty na najnowszych materiałach językowych obejmujących bardzo aktualną i współczesną tematykę zajęć m.in. różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu.

Semestr w miesiąc

Intensywny wakacyjny kurs języka obcego, podczas którego zrealizujesz cały materiał w zakresie jednego poziomu językowego w jeden miesiąc!

To kurs, który równomiernie rozwinie wszystkie Twoje umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Realizowany jest metodą INSELL – Interactional Sequential Language Learning w oparciu o najlepszy dostępny podręcznik.

Lato Fast&Smart

To wakacyjny, intensywny kurs języka angielskiego, który stanowi fantastyczne rozwiązanie zarówno dla młodzieży, studentów, dorosłych, jak i seniorów. Równolegle do zajęć stacjonarnych odbywają się zajęcia w systemie e-learning.

Rok w dwa miesiące

Opanuj materiał z całego roku szkolnego w ekspresowym tempie. To najlepszy pomysł na efektywne wykorzystanie okresu wakacyjnego.

Kursy wakacyjne Disney English

Kursy Disney English to skuteczna metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów i sprawdzona w ponad 150 szkołach na świecie. W magicznym świecie Disneya maluchy świetnie się czują i łączą zabawę z nauką. Znani i lubiani bohaterowie filmów, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język.

Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki której mali słuchacze są bardzo zmotywowani do nauki i zaangażowani w zdobywaniu wiedzy.

Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy (do 8 osób) umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia.

Zajęcia odbywają się w poniższych grupach wiekowych:

4-5 lat / 5-6 lat

2 tygodnie, 3 lub 5 lekcji x 60 min

6-7 lat / 7-8 lat

2 tygodnie, 3 lub 5 lekcji x 60 min

Warsztaty wakacyjne dla dzieci

Play & Learn warsztaty wakacyjne to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Program kursu obejmuje następujące bloki tematyczne.

  1. Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia prowadzone są metodą Disney English. To przyjazna i skuteczna metoda, łagodnie wprowadzająca dzieci w świat języka angielskiego dzięki obecności ulubionych postaci Disney, angażującym zadaniom na tablicy interaktywnej, grom i zabawom językowym.

 

  1. Warsztaty kreatywne

Zajęcia mają na celu rozwój umiejętności motorycznych, a także poznanie ciekawych zjawisk przyrodniczych. Dzieci rysują, wycinają, tworzą kreatywne prace plastyczne m.in. układ planetarny czy mapę skarbów.

  1. Zabawy ruchowe rozwijające wszystkie zmysły

Zabawy ruchowe, rytmiczne, poprawiające koncentrację oraz ogólną kondycję fizyczną – to tylko wybrane przykłady z bogatego zestawu zabaw. Ponadto, w takcie zajęć dzieci będą mogły dowiedzieć się na czym polega zdrowe odżywianie oraz  zdrowy styl życia.

  1. Gry i zabawy matematyczne (dzieci 6-7 lat)

 

Podczas zajęć dzieci wykonują proste zadnia matematyczne, poznają figury geometryczne, a wszystko w formie ciekawych i wciągających zabaw.

 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych

– dzieci w wieku 4-5 lat, 40 warsztatów, 3 lub 5 warsztatów w tygodniu x 180 min.

– dzieci  w wieku 6-7 lat, 50 warsztatów, 3 lub 5 warsztatów w tygodniu x 270 min.

 

Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!