hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz miasto
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz placówkę, w której chcesz rozpocząć kurs językowy!
Warszawa Bielany
Godziny otwarcia sekretariatu
Sprawdź ofertę
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

O nas

O empik school

Witaj w empik school – największej i najdłużej działającej sieci szkół językowych w Polsce. W 25 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm  uczymy rocznie ponad 50 000 osób.

W naszej ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, jak i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.

U nas możesz zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o sprawdzoną metodę nauczania języka. Dzięki niej szybko zyskasz umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach, z którymi spotkasz się podróżując, ucząc się, czy też pracując w wielokulturowym gronie.

Każda szkoła językowa w sieci empik zapewnia swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in.: tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Wszystko to sprawia, że lekcje są jeszcze atrakcyjniejsze dla słuchaczy, a rezultaty nauki języków obcych są szybciej widoczne.

Będąc słuchaczem empik school możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Skuteczna metoda

Od lat Empik School oraz Profi-Lingua efektywnie wykorzystują podejście KOMUNIKACYJNE w nauczaniu języków obcych. Nasza metoda opiera się na czterech podstawowych założeniach. Dzięki temu uczysz się w sposób naturalny (INTERAKCJA), tak jakbyś przebywał za granicą. Krok po kroku poznajesz poszczególne elementy języka obcego i przyswajasz wiedzę w sposób dobrze zorganizowany (SEKWENCYJNOŚĆ). Obserwujemy i analizujemy Twój indywidualny styl uczenia się (INDYWIDUALNE PODEJŚCIE) i pokazujemy Ci, jak w sposób samodzielny i niezależny możesz doskonalić swój język (AUTONOMIA).

Nasza metoda nauczania jest idealna dla osób, które chcą nauczyć komunikować się w języku obcym, są aktywne, lubią rozmawiać z ludźmi i czuć się z nimi dobrze. Jeśli należysz do osób raczej cichych, zamkniętych – pomożemy Ci przełamać barierę w mówieniu, ośmielimy do podjęcia rozmowy z osobą obcojęzyczną. Mamy też świetne rozwiązanie na naukę języków obcych dla dzieci, które najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę, gry, ruch fizyczny, muzykę, wzmacniając naturalną, dziecięcą motywację do poznawania świata.

Marka bliska rodzinie

Wieloletnie doświadczenie w skutecznym nauczaniu języków obcych, innowacyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych w ofercie oraz zadowolenie i satysfakcja klientów sprawiły, że sieć Empik School otrzymała prestiżową nagrodę Rodzinna Marka Roku. Nagroda przyznawana jest wyłącznie tym markom, które są godne zaufania, oferują produkty i usługi najwyższej jakości, stworzone z myślą o rodzinie, wprowadzają innowacyjne rozwiązania oraz tym, które stawiają na pierwszym miejscu doskonałą obsługę klienta.

Lektorzy

Poznaj naszych lektorów oraz native speakerów! To świetni nauczyciele, którzy swoim profesjonalizmem, jak i pozytywną energią zachęcą Cię do nauki. Możemy pochwalić się znakomitym zespołem lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W szkołach językowych empik school uczą również nauczyciele z zagranicy (native speakers) z pełnym przygotowaniem metodycznym. Wśród naszych lektorów są autorzy podręczników i pomocy dydaktycznych

Doceniamy wagę relacji pomiędzy uczniem a nauczycielem, ponieważ wiemy, że bezpośrednio wpływają one na efekty w nauce języków obcych. Dbamy o to, by relacje te były jak najlepsze. W razie potrzeby masz możliwość zmiany lektora polskiego bądź native speakera  na takiego, którego charakter oraz sposób pracy bardziej Ci odpowiada.

Przykładamy dużą wagę do stałego rozwoju zawodowego naszych lektorów i organizujemy dla nich liczne szkolenia metodyczne.

Nadzór metodyczny

W każdej szkole języków obcych empik school pracuje metodyk – wykwalifikowany nauczyciel, który odpowiada za wysoki poziom i standard nauczania. Metodycy organizują profesjonalne warsztaty, wykłady oraz inne formy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli. Bardzo ważną częścią pracy metodyka są hospitacje (obserwacje) zajęć, a także ich dokładna ocena, która umożliwia monitoring skuteczności pracy lektorów. Metodycy służą swoją wiedzą i doświadczeniem także słuchaczom szkoły. O godziny dyżuru metodyka należy zapytać w recepcji szkoły. Ponadto, najbardziej doświadczeni lektorzy pełnią również funkcję doradców metodycznych, co pozwala na stały i fachowy nadzór nad poziomem nauczania.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NAMI PRZEJDŹ DO FORMULARZA
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!